כתבות ועדכונים

'שראל' במאבק נגד זיהומים

הפעם חברת 'שראל' מתחדשת במגבונים מיוחדים המאושרים כתרופה לניקוי וחיטוי המטופל, המוכחים מחקרית ומעשית בחיטוי ובמניעת זיהומים. בנוסף יסייעו המגבונים למנוע סדקים בעור המטופלים

 

חדש בישראל: מגבונים ל"רחצה יבשה", בשם מגבוני כלורהקסידין 2%  (Chlorhexidine Gluconate 2% w/v Impregnated Pad), המוצר היחיד בשוק המקומי הנותן מענה לניקוי וחיטוי המטופל המרותק למיטה (בעצמו או על ידי צוות רפואי).

היתרון הבולט של המוצר הוא יעילותו המוכחת לאורך שנים ברחבי העולם בחיטוי ומניעת זיהומים וכן נוחיות השימוש. המגבונים מכילים חומר חיטוי – כלורהקסידין 2% (ללא אלכוהול), וכל ניגוב משאיר את החומר פעיל על גוף המטופל למשך 6 שעות בדיוק.

שישה מגבונים במארז שנותן כיסוי מלא לאזורי הגוף ומאפשר לאחות לטפל גם באזורים עם נגישות מוגבלת. המגבונים עשויים מבד מיוחד שאינו סופג חומרים ומכילים, בנוסף לכלורהקסידין, גם חומרים אשר תפקידם לשמור על לחות העור ומסייעים במניעת כניסה של זיהומים לגוף.

"עבודות ומחקרים רבים ובלתי תלויים נעשו על המגבונים", מספר מנכ"ל 'שראל', אבי בוסקילה. "מעל ל-80,000 מטופלים ברחבי העולם השתמשו במוצר, כולל במחלקות טיפול נמרץ כללי, ילדים ופגיות ופורסמו בעיתונים מן השורה הראשונה".

השימוש במגבון המיוחד החל בבתי החולים רמב"ם, שיבא ונהריה.

 

לפרטים: רויטל פרזיס-רוקחת, מנהלת תחום מכירות ושירות בחטיבת בתרופות 09-8922055

דילוג לתוכן