כתבות ועדכונים

׳שראל׳ תספק אינידקטורים חכמים של חברת Timestrip

חברת ׳שראל׳ מביאה את ההייטק לתחום הלוגיסטיקה עם אינדיקטורים חכמים לשינוע של מוצרים רפואיים מצילי חיים: דגימות חלבון עוברי ודגימות דם ומעבדה

חברת 'שראל' הופכת את השינוע של תרופות הדורשות קירור, דמים ובדיקות מעבדה לבטוח יותר ותחל לספק אינדיקטורים חכמים של  חברת Timestrip שיחוללו מהפכה של ממש בתחום השינוע.

האינדיקטורים החכמים למדידת זמן וטמפרטורה של חברת Timestrip, מספקים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת פתרון חכם, זול ופשוט לשרשרת האספקה והקירור. זהו פתרון משלים ומצוין למקומות בהם לא ניתן להשתמש בלוגרים, או שהשימוש בהם יקר. זהו פתרון משלים הן לשינוע מבוקר לאורך זמן של תרופות, דמים, דגימות מעבדה וכו', והן לתזמון תהליכים, פגי תוקף וכיול מוצרים.

האינדיקטורים של החברה עומדים בתקני ISO:13485:2016, ISO 9001:2015  והם מתחלקים לשלושה סוגים:
הסוג הראשון הינו אינדיקטור לבקרת זמן – נותן אינדיקציה חזותית לפרק הזמן שחלף מרגע הפעלת האינדיקטור, מחצי שעה ועד ל – 24 חודשים. סוג זה משמש לבקרה וסימון פגות תוקף לתרופות, לתרחיפים, למדידת זמן כיול מוצרים ומכשירים, לתזמון תהליכים ולסימון פגי תוקף.

סוג נוסף של אינדיקטורים, Timestrip® PLUS, משמש לבקרת טמפרטורה לאורך זמן  Timestrip® PLUS ומספק אינדיקציה חזותית למשך הזמן המצטבר (נטו) בו נחשף המוצר לטמפרטורה החורגת מהמותר. לאינדיקטורים לבקרת זמן מגוון פתרונות למוצרים הרגישים לטמפרטורות שבין o20 – ל 38o + .Timestrip® PLUS מיועד לשימוש בהפצה, שינוע ובחלוקת תרופות, מזון, דמים, בדיקות מעבדה ופלזמה ובקרת טמפרטורה על מוצרים ותהליכים.
הסוג השלישי והאחרון, הינו אינדיקטור לבקרת טווח טמפרטורה לאורך זמן Timestrip® Complete  – מעניק אינדיקציה חזותית למשך הזמן בו המוצר נחשף לטמפרטורות החורגות מהטווח המותר ומיועד למוצרים הרגישים לטווח של טמפרטורות. מוצרים לדוגמה: תרופות קרור 2o – 8o, תרופות בטמפרטורת חדר 15o – 25o.
האינדיקטורים של Timestrip מהווים פתרון חכם, זול, מהיר וקל לתפעול, שאינו דורש הכשרה, ומתאים לשימוש גם לקהל היעד הסופי (פציינטים) ללא כל צורך בידע מוקדם.

Timestrip הינה חברה בריטית, המייצרת את מוצריה בישראל מתוך חזון ציוני. מוצרי החברה נמצאים בשימוש בארץ ובעולם במגוון שימושים: בארגוני בריאות, בבתי חולים במעבדות, בנקי דם, בענף המזון, בענף האלקטרוניקה ובמערכת הביטחון.
'שראל' מספקת פתרון פשוט לניטור טמפרטורה ומעקב אחר פג תוקף הפריטים

לפרטים: אדיטה קוסוי edita@sarel.co.il