כתבות ועדכונים

חברת ׳שראל׳ מביאה את ההייטק לתחום הלוגיסטיקה עם צידנית דיגיטלית חכמה לשינוע של מוצרים רפואיים מצילי חיים: דגימות חלבון עוברי ודגימות דם ומעבדה

חברת ׳שראל׳ מרחיבה את מאמצי החדשנות ומביאה את ההייטק לתחום הלוגיסטיקה, עם הצידנית הדיגיטלית החכמה: "אליבוקס" המיובאת מאיטליה. הצידנית החכמה מיועדת לפתור את הבעיות הלוגיסטיות המורכבות בשינוע מוצרים רפואיים, לפי התקנים הבינלאומיים המחמירים המקובלים בעולם, על מנת למנוע טעויות, נזקים בשל טמפרטורה שגויה ואף אבדן של מוצרים רפואיים רגישים ויקרים כגון מנות דם, איברים ודגימות מעבדה. חשיבות מיוחדת ניתנת לדגימות רגישות כגון חלבון עוברי ודגימות פתולוגיות שאובדנן או הנזק הנגרם עקב שינוע לא תקין הוא גדול.

 

הצידנית הדיגיטלית, שקיבלה את השם: "אליבוקס", מציבה סטנדרטים חדשים, התואמים את הדרישות המחמירות לאבטחת האיכות בשינוע איברים לתרומה, דמים ודגימות מעבדה הרגישים לשינוי טמפרטורה. הצידנית הינה יחידה מקוררת עם בקרת טמפרטורה אקטיבית חשמלית מתקדמת. היחידה מנטרת ומדווחת אוטומטית לענן של טמפרטורה חיצונית ופנימית ומנטרת את הלחות.  יש לה מסך מגע לקביעת טמפרטורה מותאמת בין 2-25  מעלות בדיוק של חצאי יחידות המעלה (-/+ 0.5 מעלה), לוחות קירור חכמים מבוקרי מחשב וקירות חכמים.

 

הצידנית מספקת התראות ואיתור בזמן אמת, כולל מיקום נוכחי מבוסס מפה, דיווח אונליין לענן על ידי GPS ו GSM, איכון מסלול וזמנים כולל מהירות השינוע, האצה והאטה של הדגימות. יש לה סוללת גיבוי נטענת וגיבוי נתונים אוטומטי להבטחת פעולה רציפה והינה קלה וניידת. משקלה 5 ק"ג בלבד בנפח 30 ליטר, היא מתחברת למצת הרכב 12 וולט. זמן סוללה 4-5 שעות.

 

הצידנית בעלת כרטיס חכם המאפשר פיקוח בעת סגירה ופתיחת הצידנית על ידי גורם אחד, או על ידי הגדרת גורמים מורשים ספציפיים היא מחוברת לאפליקציה סלולארית עם גישה מכל מחשב, טלפון נייד או טאבלט ומצוידת בכרטיסים אישיים חכמים לשיפור ופיקוח אישי בשינוע.

 

בישראל הטמפרטורות בעונות החמות יכולות להגיע ל-40 מעלות ואף מעבר לכך, במיוחד במכוניות משנעות שאינן כוללות אמצעי קירור תקניים או שאינן מצוידות באמצעי קירור כלל. זמן השינוע אל היעד ו/או מאתרים מרוחקים בטמפרטורות לא מבוקרות, יכול להשפיע על איכות המוצר והוא קריטי לאיכות הטיפול. "אליבוקס" הוא הפתרון הלוגיסטי המתקדם ביותר בעולם בתחומו, ומייעל את היכולות הלוגיסטיות והרפואיות הקשורות בשינוע מוצרים רפואיים. "אליבוקס" מהווה פתרון חדשני יעיל ומתקדם, על מנת להתאים  את הנהלים לדרישות הרגולציה הרפואית המחמירה בארץ ובעולם באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ופטנטים רשומים.

 

אבי בוסקילה מנכ"ל "שראל": "אנו פועלים לשלב חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות בכל מערך שרשרת האספקה הרפואית המתקדמת שיש לנו, במקומות בהם היא נדרשת. שימוש בצידנית "החכמה", יקטין טווח ומרחב טעויות אנוש וישמור על הפריט המובל בה בצורה האופטימלית והמיטבית. יש לכך חשיבות עליונה במקרים של העברת תרומות דם רכיבי דם ובדיקות מעבדה ולכן מדובר בהשפעה על הצלת חיי אדם".

 

לפרטים: רון לב, מנהל מסחרי 054-9018566

דילוג לתוכן