כתבות ועדכונים

"העבודה עם שראל נותנת לנו שקט וביטחון"

רונן בן אור, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז לבריאות הנפש באר שבע, מספר על העבודה המשותפת והמאתגרת עם חברת ׳שראל׳, המספקת למרכז מכשור רפואי, ציוד, תרופות, ריהוט וביגוד יעודי. "שראל מאפשרת לנו לתת את השירות הטוב ביותר למטופלים שלנו". 

אחד האתגרים הגדולים של חברת ׳שראל׳ הוא מתן מענה מהיר, מקצועי ומותאם לכל צורך או דרישה של המרכזים הרפואיים הרבים איתם עובדת החברה. האתגרים בתחום זה הם רבים, לנוכח העובדה כי חברת ׳שראל׳ פועלת במספר מישורים – מספקת תרופות, ציוד רפואי, מכשור, ריהוט וביגוד יעודי למרכזים רפואיים, תוך התאמה מירבית לצרכים של הלקוח ולתקציב הנדרש.

׳המרכז לבריאות הנפש׳ שבבאר שבע הוא אחד מהמרכזים הרפואיים הרבים שעובדים בשיתוף עם שראל כבר שנים רבות. רונן בן אור, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז, מעיד כי העבודה עם ׳שראל׳ נותנת לנו שקט וביטחון. הם מספקים לנו את מכשור רפואי, ציוד רפואי משקי, תרופות, ריהוט ייעודי לאוכלוסיות שונות במרכז הרפואי וכל צורך נוסף שעולה ונדרש טיפול".

׳המרכז לבריאות הנפש׳ באר שבע הוקם בשנת 1978. הוא מתפרש על שטח של למעלה מ-100 דונם, יש בו 283 מיטות אשפוז פסיכיאטריות, 60 מיטות לתשושי נפש ו-50 מיטות אשפוז וטיפול יום. במרכז הרפואי פועל גם הוסטל בו מתגוררים 32 דיירים. בנוסף, המרכז מפעיל מרפאה קהילתית לאוכלוסיית באר שבע והסביבה.

הנהלת המרכז שמה לה למטרה לספק סביבה נורמטיבית ואוטונומית למטופלים ככל שניתן, למרות מצבם הקשה של חלק מהמטופלים. עובדי המרכז פועלים למען טיפוח הסביבה הטיפולית, לרווחת המאושפזים, בני משפחותיהם והעובדים.
"לחברת ׳שראל׳ יש ידע וניסיון רב בכל הנוגע לאספקת תרופות וציוד למרכזים רפואיים. הם אלה שמנהלים עבורנו מכרזים אם צריך ומגישים לנו את ההצעות הסופיות, מהם אנו בוחרים את המתאימה לנו ביותר", מעיד רונן בן אור. "רמת השירות והמקצועיות של ׳שראל׳ גבוהה ביותר וחוסכת לנו הרבה זמן וכסף, ומאפשרת לתת את השירות הטוב ביותר למטופלים שלנו".

עובדי ׳שראל׳ נותנים לנו את התחושה שיש לנו אבא ואימא. הם עושים עבורנו את כל עבודת ההתקשרות מול הספקים השונים וזה חוסך לנו המון זמן ובירוקרטיה מתישה. לאורך כל הדרך המשותפת עם ׳שראל׳, אנו מרגישים כי החברה פועלת מתוך אכפתיות ומסירות אמיתית, ודאגה מתמדת לענות על צרכי הלקוח ולדאוג לו לכל מה שהוא צריך. האתגר שלנו הוא לתת את השירותים הטובים ביותר למטופלים שלנו, ולהעניק להם תחושה של בית עד כמה שניתן, ו׳לשראל׳ יש חלק נכבד בעמידה שלנו באתגר הזה".

דילוג לתוכן