החטיבה הרפואית

החטיבה הרפואית עומדת בחזית הטכנולוגיה, ומורכבת מאנשי רכש ומקצוע המומחים בתחומים שונים. מספקת את מגוון הציוד והאביזרים הרפואיים לתפעול השוטף של בתי החולים, החל ממוצרים בסיסיים ועד לציוד מתוחכם ומתקדם.

ציוד רפואי וכירורגי
חברת שראל מציעה מגוון גדול ביותר של מוצרים הנדרשים לטיפול בפצוע ובחולה בכל שלבי הטיפול והאשפוז. החברה מתמחה במתן פתרונות מערכתיים לפרוצדורות רפואיות מורכבות, תוך הקפדה על איכות גבוהה ודרישות תקינה המקובלות בארץ ובעולם – אמ"ר, FDA, CE.

ציוד רפואי מתכלה
מחטים, מזרקים, פרפריות, כפפות, קטטרים, פילמים ועזרים, קנולה תוך ורידית, טובוסים, קיורטות, נקזים וקלמות, מזרקים, מחטים, אלקטרודות, פלטות לדיאטרמיה, מיכלים ושקיות לניקוז ואיסוף שתן, גניקולוגיה ומיילדות, מוצרי פלסטיקה, סוללות, מוצרי דיאליזה, ערכות עירוי, מוצרי סטומה וחבישה, מוצרי צנרת מתמחה (CVC) וכו'.

ציוד רפואי מתקדם
בתחום זה מתקיימת בשראל פעילות ענפה עם מגוון מוצרים גדול, המחולקת לשני תחומים הכוללים את כל מגוון המוצרים המתכלים בקטגוריות אלה, ומאופיינים במוצרים איכותיים ובחזית הטכנולוגית: שתלים, פרוטזות, קטטרים מתקדמים, מכשור כירורגי לחדרי ניתוח, מכשור כירורגי קטן, חומרי עזר לניתוחים (דבקים למיניהם), חוטי תפירה, עדשות ומוצרים נלווים. עיקר פעילות התחומים בתחומי הקרדיולוגיה, כירורגיה, אורטופדיה, גסטרו, נוירו, אף אוזן גרון ועוד.

איתור מוצרים ופתרונות חדישים
בהתאם להתפתחויות טכנולוגיות בארץ ובעולם, עוסקת שראל כל העת באיתור מוצרים ופתרונות חדישים והתאמתם לצורכי הלקוח. לדוגמא: קיטים ייחודיים להשתלת קוצבי לב, קיטים לחדרי יולדות ועוד…

צוות מיומן ומקצועי
צוות החטיבה הרפואית משתתף באופן סדיר בהדרכות מקצועיות הנוגעות למוצרים המשווקים  ע"י החטיבה ושירות הלקוחות.

 לשלב עם פרויקטים
תחום המעבדות מציע גם שירותי הקמה ושיפוץ של מעבדות. לצורך כך מתקיים שיתוף פעולה עם התחום המוסדי בשראל, וביחד עם הלקוח ועם הגורמים האחרים, אדריכלים קבלנים וכדומה, מגיעים לתוצאה המיטבית.

שירותים ופתרונות מוסדיים
שראל משווקת מכלול שלם של ציוד רפואי משקי ומוצרים הקשורים לסביבת החולה , תוך כדי התאמה מיוחדת לדרישת ולצרכי הלקוחות בבתי החולים ומוסדות הבריאות. מגוון המוצרים והפתרונות בתחום המשקי נמצאים בחזית הטכנולוגית ומקיפים את סביבת החולה ובית החולים. לדוגמא: מיטות אשפוז, ספות בדיקה, ועוד.

תחום הטקסטיל הייעודי מכיל בתוכו טקסטיל לחדרי ניתוח רב וחד פעמי, טקסטיל סטנדרטי וביגוד כגון פיג'מות, סדינים, ביגוד לצוות הרפואי ווילונות.

פתרונות חדשניים
לשראל פתרונות מבוססי טכנולוגיה מתקדמת בנושאים שונים כגון: פסולת רפואית, אחסון ממוחשב,טקסטיל, חדר ניתוח ממוגן וארונות ממוחשבים המהווים פתרון לוגיסטי לארגון פריטי ציוד רפואי, תרופות וטקסטיל.

כל מוצרי החברה עומדים בתקנים ישראלים. אנשי שראל שותפים בוועדות תקינה מטעם מכון התקנים.

ציוד מעבדות מותאם לצורכי הלקוח במינימום עלות – שראל ציוד למעבדות

תחום המעבדות בשראל, מספק ציוד מעבדות וחומרים מתכלים למעבדות בתי החולים ומוסדות משרד הבריאות. מאחר ולכל מעבדה הצרכים שלה, שראל נדרשת לטפל באופן אישי ופרטני בכל אחת מהמעבדות ולשמור על קשר רציף עימה.

תפור על פי מידה

לעיתים קורה שהמצב במעבדה משתנה עקב היקף עבודה שגדל, או בשל מטלות חדשות שנכנסו, ואז חשוב להתאים את הציוד למשימות המשתנות על מנת להפיק את מלוא התועלת תוך השגת חיסכון  מירבי. לשם כך, "תופרת" שראל עבור לקוחותיה עסקאות המתבססות ע"פ הצרכים המשתנים מעת לעת. הודות לידע הרב ולמידע המתנקז בתחום המעבדות, האפשרויות מגוונות. ההתקשרות הנפוצה ביותר היא בעסקת ריאגנטים, כלומר מימון קניית מכשיר הנעשה באמצעות החומרים הדרושים להפעלתו. מאחר והמכשור יקר מדי עבור בתי החולים, אזי העסקה מתבססת על אספקת החומרים הריאגנטים (המגיבים), הדרושים לעריכת הבדיקות השונות. העסקה, הנחתמת בחוזה עם הספק, מתפרסת בדרך כלל על פני חמש שנים, במהלכן המעבדה מקבלת אספקה שוטפת של החומרים הדרושים לה, ובסיומן נקבע הסדר חדש. במקרים מסוימים יהיה זה שדרוג המכשיר או החלפתו, ובמקרים אחרים המשך אספקת הריאגנטים, אך במחירים זולים יותר.

כל העסקאות נבדקות בתחום המעבדות ב"שראל", על מנת לאפשר ללקוחות ליהנות מהעסקה הכדאית ביותר עבורם, הן מבחינת התנאים והן מבחינת העלויות. במקרים בהם נבחנה הצעת הספק ונמצא כי מימון המכשיר על ידו גבוה, נחלצת שראל לעזרת לקוחותיה ומממנת בעצמה את רכישת המכשיר, וע"י כך מאפשרת ללקוח לבצע עסקת ריאגנטים בעלות נמוכה יותר.

עם היד על הדופק

תחום המעבדות בשראל, מהווה צומת המנקז אליו מידע רב המאפשר לה לתמוך במעבדות באיתור וברכישת פריטים ייחודיים מחו"ל. שראל מקפידה כל העת להתעדכן בנעשה בתחום בארץ ובעולם ומספקת ללקוחותיה את הידע העדכני ביותר הקיים בשוק, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת המחירים.

משוב מהלקוחות

כדי להרחיב את הידע, חשוב לשראל לקבל משוב מהלקוחות, הן לגבי המכשור שסופק להם ,והן לגבי השירות הניתן להם. לצורך כך היא מבקרים אנשי החברה במעבדות ומעודדים קבלת תגובות מהמנהלים ואנשי הצוות.כך הם למדים על מידת שביעות רצון הלקוחות לגבי: רמת הציוד, שביעות הרצון מהספק החתום על החוזה, פתרון בעיות שוטפות ועוד… ולבחון את מידת התאמתו להתחייבויות הספק בחתימת ההסכם, או לסייע בפתרון בעיות במידה ויש. קורה לא פעם שבמשך תקופת העיסקה נוצרים שינויים בהיקף העבודה של המעבדה ויש צורך למצוא תחליף למיכשור הקיים. הנסיון המצטבר בעסקאות כאלה, מאפשר לי להציע להם פתרון הולם שיהיה גם יעיל וגם חסכוני".

בונים ומשפצים

תחום המעבדות מציע גם שירותי הקמה ושיפוץ של מעבדות. לצורך כך מתקיים שיתוף פעולה עם החטיבה המוסדית בשראל וביחד עם הלקוח, ועם הגורמים האחרים, אדריכלים קבלנים וכדומה, מגיעים לתוצאה המיטבית. לדוגמה, במסגרת שיפוץ המעבדות לבריאות הציבור באבו כביר שבוצע עבור האגף לתכנון ובינוי במשרד הבריאות, שראל דאגה לאספקת כל הריהוט והציוד הדרוש למעבדות לכימיה מזון ומים. הריהוט הותאם במיוחד לעמדות העבודה ותחום המעבדות טיפל בבחירת המנדפים ומשטחי העבודה.

מחירים טובים, שירות יעיל ומהירות תגובה

יתרון הגודל של שראל מאפשר לה להשיג מחירים מיטביים עבור לקוחותיה. בתחום המעבדות בודקים עלויות ועורכים השוואות מדוקדקות בין המכשירים השונים כדי להגיע בדייקנות לעלות האמיתית. המכרזים המבוצעים על ידי שראל מותאמים לדרישות המעבדה ומאופיינים במפרטים מתאימים. כל בקשה המתקבלת מהלקוחות מתבצעת במהירות וללא עיכובים. ההישג הזה מבוסס על כך שהשירות הוא הגורם הראשון במעלה בחשיבותו עבור הלקוחות ויש להקפיד עליו ביותר. תל צור: "המעבדות אינן מחזיקות מלאי מטעמי חיסכון בהוצאות לכן אנו מספקים את כל הדרוש להם באספקה ישירה. מאחר ולכל הגורמים ידוע כי אי אפשר להשבית את עבודת המעבדה בגלל מחסור בריאגנטים, כל הזמנה מטופלת כדחופה ביותר.

 

דילוג לתוכן