כתבות ועדכונים

הוקרה לחברת 'שראל' על תרומתה למאבק בנגיף האבולה וחידוש היחסים עם גינאה קונאקרי

החברה סייעה באפיון והצטיידות שש מרפאות ניידות לשלוש מדינות שהתמודדו עם התפרצות האבולה – סיירה לאון, ליבריה וגינאה, מהלך שתרם לחידוש היחסים הדיפלומטיים בין ישראל וגינאה קונאקרי לאחר נתק של 49 שנים.

גיל השכל, ראש אגף מש"ב – סוכנות הסיוע הלאומית של ישראל במשרד החוץ, שיגר באחרונה מכתב הוקרה והערכה למנכ"ל חברת 'שראל', אבי בוסקילה, על חלקה של החברה במבצע 'רפואה שלמה', ולמאבק העולמי בנגיף האבולה.
השכל ציין כי מבצע הסיוע שנוהל במקביל בסיירה לאון, בליבריה וגיאנה קונאקרי, תרם לחידוש היחסים הדיפלומטיים בין ישראל וגיאנה קונאקרי לאחר נתק של 49 שנים.
"חברתכם סייעה בידינו באפיון, הכוונה מקצועית והצטיידות במרפאות ניידות ששוגרו למדינות מערב אפריקה וכל זאת תוך פרק זמן קצר", כתב השכל למנכ"ל החברה. "הירתמותכם למבצע ונכונותכם לארגן יחד עמנו אירוע תקשורתי מרשים, סייעו רבות להשתלבות מדינת ישראל במאמצים הבינלאומיים למיגור המגיפה, ועל כך נתונה לכם תודתנו. אין כל ספק שמבצעים מהסוג הזה מאדירים את שמה של מדינת ישראל, בתקופה מאתגרת מאוד בזירה הבינלאומית. אנו רואים בכם שותף מוביל בתחום סיוע החירום, ונשמח לשתף פעולה גם בעתיד", סיכם השכל.
בפרוייקט זה חברת 'שראל' אפיינה את הצרכים וביצעה את הרכש עבור סוכנות הסיוע הלאומית. במסגרת המבצע שיגרה מדינת ישראל שש מרפאות ניידות לשלוש מדינות שהתמודדו עם התפרצות האבולה – סיירה לאון, ליבריה וגינאה קונאקרי. המרפאה כללה גם את כל ציוד המגן הנדרש לצוותים הרפואיים, כדי למנוע הדבקה שלהם בנגיף.
אבי בוסקילה, מנכ"ל 'שראל': "סייענו למשרד החוץ בהתראה קצרה ביותר באפיון, הצטיידות והכוונה מקצועית כדי לתת את המענה המקצועי והטוב ביותר לחולים במחלה ולצוות הרפואי שמטפל בהם. הציוד שנשלח סייע למאות חולים במערב אפריקה, על מנת למגר את המגפה מהר ככל האפשר. אנו שמחים על תרומתה של החברה לחידוש היחסים עם גינאה קונאקרי".

מכתב הבעת תודה

דילוג לתוכן