כתבות ועדכונים

שנה טובה!

ידידים יקרים, 
בפתחה של שנת תשע"ח, ברצוננו לברך אתכם בשנה טובה, שנת בריאות, הצלחה, שגשוג, פריחה מבורכת.

שנת תשע"ז, הייתה אתגרית מאוד מבחינת 'שראל'. התמודדנו עם מצוקה תקציבית של בתי החולים ושינויים משמעותיים בשערי המטבע, אך המשכנו כתמיד לעבוד לצד מערכת הבריאות בישראל ופעלנו לייעל ולשפר בראש ובראשונה את איכות הטיפול הרפואי, בטיחות החולה וסביבת החולה – תוך צמצום העלויות של בתי החולים.
בנוסף פעלנו לייעול וקידום שרשרת האספקה הרפואית בשילוב תהליכים וטכנולוגיות מתקדמות.

בשנה החולפת אנחנו ב'שראל' הובלנו וסייענו בפרויקטים רפואיים רבים, בהם: הקמת מרכז-על לטיפול בחולים אונקולוגיים בשילוב מאיץ מתקדם; ליווי בנייה והצטיידות של בית החולים החדש לילדים במרכז הרפואי 'זיו' בצפת וליווי והצטיידות אגף כירורגי חדש בברזילי. בנוסף, הכנסנו לבתי חולים בפריפריה מערכות מתקדמות לדימות וצינטור, כעת יוכלו התושבים באזורים אלו לקבל טיפולים מצילי חיים בזמן וללא צורך בנסיעות למרכז. זאת ועוד, ביצענו פרויקטים רבים בתחום סביבת החולה על מנת להקל על השהות במהלך האשפוז.

אנו רואים בביצוע פרויקטים אלה זכות ואף חובה שיש לנו, כחברה, לסייע ולקדם את הרפואה בישראל, תוך שיתוף פעולה מלא עם בתי החולים ומשרד הבריאות.
בשנת תשע"ח החדשה, תפעל 'שראל', בשיתוף משרד הבריאות, לקיים מכרזים מרכזיים בשילוב סטנדרטיזציה על מנת להוזיל את העלויות לבתי החולים אך בד בבד נפעל להגדיל את הפעילות, לשפר את השירות, נמשיך לשלב טכנולוגיות חדשות ולייעל את שרשרת האספקה בבתי החולים ונתאים ונשפר את מערך האחסנה וההפצה של 'שראל' בהתאם לצרכים של המערכת הרפואית לשנים הקרובות.

בהזדמנות זו אנו מבקשים לברך את המנהלים החדשים בחברה – רם פוגל בתפקיד מנהל החטיבה הרפואית, גלי שמחוני מנהלת חטיבת התרופות (רוקחת במקצועה) וערן נסרי מ"מ מנהל שרשרת האספקה.

אנו מאמינים שכוחה האמיתי של 'שראל' טמון בהון אנושי איכותי ובידע מקצועי מהראשון במעלה.
כולנו תקווה כי גם השנה החדשה תהיה חדשנית ומתקדמת ויחד נוביל את החברה קדימה, למען הקהילה ולמען מדינת ישראל.

בברכת שנה טובה ומבורכת לכם, למשפחותיכם, לכל מערכת הבריאות ולכל בית ישראל

אבי בוסקילה, מנכ״ל                שלמה גרופמן, יו״ר הדירקטוריון