כתבות ועדכונים

מנויים חדשים

רם פוגל, מנהל החטיבה הרפואית
רם פוגל, בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים מגיע ל׳שראל׳ עם ניסיון מקצועי עשיר בתחום הציוד הרפואי, הכולל עבודה בחברות רב לאומיות כמו ׳ג'ונסון אנד ג'ונסון ובוסטון סיינטיפיק׳. רם הגיע לשראל מ"טבע מדיקל" בה ניהל את היחידה העסקית Hospitals Solutions. רם מאמין כי "ללקוח לא אכפת כמה אתה יודע, חשוב לו לדעת כמה אכפת לו ממנו – אם לא נדאג ללקוחות שלנו מישהו אחר ידאג להם".
החטיבה הרפואית מספקת את מגוון הציוד והאביזרים הרפואיים לתפעול השוטף של בתי החולים, החל ממוצרים בסיסיים ועד לציוד טכנולוגי מתקדם. בנוסף מתמחה החטיבה במתן פתרונות מערכתיים לפרוצדורות רפואיות מורכבות, תוך הקפדה על איכות גבוהה ודרישות תקינה המקובלות בארץ ובעולם: אמ"ר, CE, FDA.
גלי שמחוני,  מנהלת חטיבת התרופות
גלי שמחוני, בעלת תואר ראשון ברוקחות ותואר שני במנהל עסקים, מגיעה אלינו עם ניסיון רב בניהול והובלת צוות ועובדים. גלי ניהלה את בתי המרקחת של ׳מכבי׳ במחוז השרון, עסקה בשיווק ובמסחר, ובתפקידה הקודם שימשה כמנהלת פרויקטים במחלקת השירות של מכבי ומנהלת שיווק של מחוז השרון. גלי מאמינה בכוחה של הנתינה, ומצטטת את  רובין שארמה: "משהו מניחוח הורד תמיד נשאר ביד המגישה את הורד".
חטיבת התרופות מספקת תרופות, תמיסות וחיסונים ומשמשת מרכז ארצי למגוון תרכיבים מצילי חיים באמצעות אנשי מקצוע מנוסים בתחום הרוקחות. החטיבה רוכשת ומספקת מגוון רחב מאד של תכשירים רשומים הדרושים למוסדות הרפואה הציבורית. במקביל נרכשים תכשירים רבים אחרים שאינם רשומים בנוהל 29 ג' מכל רחבי העולם.
ערן נסרי, מ"מ מנהל שרשרת האספקה
ערן נסרי, מהנדס תעשייה וניהול, עסק בתפקידו הקודם ברכש אסטרטגי והיה מנהל אתר ׳שראל׳ בחדרי ניתוח ב'מרכז הרפואי איכילוב ת"א'.
ערן מספר כי הקווים המנחים אותו הם יושרה, תכנון מראש, יעילות וטיפוח ההון האנושי. "להביא את הפריט הנכון, למקום הנכון בכמות ובזמן הרצויים, באיכות הכי טובה ובעלות המינימאלית". לדבריו, "אנשים הם המנוע שמביא לתוצאות ותקשורת בין אישית טובה היא הבסיס להצלחה".
חטיבת שרשרת האספקה פועלת באמצעות מערכי שירות לקוחות וניהול הזמנות ממוחשבים מתקדמים ביותר. בין היתר דואגת החטיבה לניהול מלאי ואחסנה, מערכות עיתוד מלאי, מנגנוני שליטה ובקרה, מחסנים ממוחשבים ומבוקרי אקלים ומערכות הפצה ושינוע יעילות המאפשר לחברה לספק לקוחות הקצה את המוצרים בזמן אמת  (Just in Time)  במחירים מיטביים וברמת שירות גבוהה בשגרה ובחרום.